Kurucumuz Kazım BOZKURT tarafından “Bozkurt Tarım Makinaları” olarak 1963 yılında kurulan firmamız, mibzer imalatı ve tarım aletleri tamiri ile çalışma hayatına başlamıştır. Zamanla değişen teknoloji ve mibzerle ekimin daha iyi olduğu, verimin arttığı bilinci arttığından tamamen üretim ağırlığını mibzerden yana kullanarak seri üretime başlamıştır. 1996 Yılında “Bozkurt Tarım Makinaları İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.” olarak şirketleşmiştir. 2000 yılında Polatlı Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 Kapalı 25.000 m2 açık alanda fabrika kurup yıllık 3000 parça üretim yapılacak seviyeye gelmiştir. 2015 yılı itibarı ile 20.000 m2 kapalı alan ve 17.000 m2 açik alanda faaliyetlerine devam etmektedir. 30 ülkeyi aşkın ihracat ağı olan firmamızın 13 ülkede distribütör firmaları ile hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak distribütörlerimizin olduğu pazarlara satış yapıyoruz. Yurtiçi 100 e aşkın bayimize hizmet vermekteyiz.

Fabrikamızda en son teknoloji tezgâhlarda üretim yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle Türk ve Dünya Tarımına Hizmet eden Bozkurt (Mibzer) Tarım Makinaları kendi arasında 31 farklı ölçülerdeki mibzerlerin üretimi ile uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapılmaktadır. Gün geçtikçe kendini geliştiren firmanın devamlı yenilikleriyle ihtiyaca cevap verebilmekte ve satış sonrası hizmete de verdiği önemle müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Şirketimiz Türkiye Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarafından verilen Test ve Deney Raporları Türk Standartları Enstitüsü Tarafından verilen TSE Uygunluk Belgesi uluslararası tanınmış otoritelerce verilen CE Sertifikası ve ISO 9001:2008 Sertifikası gibi belgelere sahip bulunmaktadır.


  • Tarım makinaları imalat sektöründe sürekli gelişim felsefesine dayalı olarak, müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verebilmek, müşteri isteklerini ve yasal şartları dikkate alarak; hatasız ve kaliteli ürünler üretmek, tam zamanında teslimatını gerçekleştirmek ve satış sonrasında da müşterimizin yanında olmak.

    Misyonumuz

  • Sektörümüzde imalat ve hizmet anlayışında ve uygulamalarında örnek, pazarını sürekli geliştiren kuruluşlar arasında yer almak, İnsan kaynaklarının yaratıcılığını en iyi şekilde değerlendirerek taklit eden değil taklit edilen tarım makineleri imal etmek.

    Vizyonumuz

  • Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkili olarak faaliyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak.

    Hizmetlerimiz

Kapalı Alan

28000 m2

Ülke

40 +

Bayi

400 +

Mibzer

3000 +